Tuesday, November 30, 2010


سه شنبه ۹ آذر ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Sunday, November 28, 2010

2011 the year of Persian Gulf


video

یکشنبه ۷ آذر ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Friday, November 26, 2010


آذینه ۵ آذر ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Thursday, November 25, 2010

پنجشنبه ۴ آذر ماه ٢٧١٨

برنامه شماره 3 کدبان محمد مجزا

Tuesday, November 23, 2010


سه شنبه ٢ آذر ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Sunday, November 21, 2010



یکشنبه ۳۰ آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Friday, November 19, 2010




آدینه ۲۸ آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Thursday, November 18, 2010

پنجشنبه ۲۷ آبان ماه ٢٧١٨

برنامه شماره 2 کدبان محمد مجزا

Tuesday, November 16, 2010


سه شنبه ۲۵ آبان ماه ٢٧١٨

Sunday, November 14, 2010


یکشنبه ۲۳آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Friday, November 12, 2010



آدینه ۲۱ آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Thursday, November 11, 2010

پنجشنبه ۲۰ آبان ماه ٢٧١٨

برنامه شماره 1 کدبان محمد مجزا

Tuesday, November 09, 2010



سه شنبه ۱۸ آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Friday, November 05, 2010



آدینه ۱۴ آبان ماه ٢٧١٨

فايل تصويری / فايل صوتی

Tuesday, November 02, 2010


سه شنبه ١١ آبان ماه ٢٧١٧

فايل تصويری / فايل صوتی