Thursday, September 10, 2015



بیست و چهار ساعته برنامه های روشنگری ریشه ای را در سراسر جهان پخش میکند و صدای برنامه های آن با ماهواره در اروپا و ایران پخش میشود

دوستان داخل ایران که سرعت اینترنت پایینی دارند میتوانند برای شنیدن برنامه ها روی این لینک کلیک کنند تا بصورت رادیویی (صوتی) برنامه ها را بشنوند

Tuesday, March 24, 2015



سه شنبه ۴ فروردین ماه ٢٧٢۳

Friday, March 20, 2015



آدینه ٢۹ اسفند ماه ٢٧٢٢

Tuesday, March 17, 2015



سه شنبه ٢۶ اسفند ماه ٢٧٢٢

Friday, March 13, 2015



آدینه ٢٢ اسفند ماه ٢٧٢٢

Tuesday, March 10, 2015



سه شنبه ١۹ اسفند ماه ٢٧٢٢

Friday, March 06, 2015



آدینه ١۵ اسفند ماه ٢٧٢٢

Tuesday, March 03, 2015


سه شنبه ١٢ اسفند ماه ٢٧٢٢

Friday, February 27, 2015


آدینه ۸ اسفند ماه ٢٧٢٢

Tuesday, February 24, 2015



سه شنبه ۵ اسفند ماه ٢٧٢٢

Friday, February 20, 2015



آدینه ١ اسفند ماه ٢٧٢٢

Tuesday, February 17, 2015



سه شنبه ٢۸ بهمن ماه ٢٧٢٢

Friday, February 13, 2015



آدینه ٢۴ بهمن ماه ٢٧٢٢

Tuesday, February 10, 2015



سه شنبه ٢١ بهمن ماه ٢٧٢٢

Friday, February 06, 2015



آدینه ١٧ بهمن ماه ٢٧٢٢

Tuesday, February 03, 2015



سه شنبه ١۴ بهمن ماه ٢٧٢٢

Friday, January 30, 2015


آدینه ١۰ بهمن ماه ٢٧٢٢

Tuesday, January 27, 2015



سه شنبه ٧ بهمن ماه ٢٧٢٢

Friday, January 23, 2015


آدینه ۳ بهمن ماه ٢٧٢٢

Tuesday, January 20, 2015



سه شنبه ۳۰ دی ماه ٢٧٢٢

Friday, January 16, 2015


آدینه ٢۶ دی ماه ٢٧٢٢

Tuesday, January 13, 2015



سه شنبه ٢۳ دی ماه ٢٧٢٢

Friday, January 09, 2015



آدینه ١۹ دی ماه ٢٧٢٢

   فايل تصويری / فایل صوتی


ماجرای جر دادن پیرزن توسط حضرت محمد

Tuesday, January 06, 2015



سه شنبه ١۶ دی ماه ٢٧٢٢

Friday, January 02, 2015



آدینه ١٢ دی ماه ٢٧٢٢

Tuesday, December 30, 2014



سه شنبه ۹ دی ماه ٢٧٢٢

Tuesday, December 23, 2014



سه شنبه ٢ دی ماه ٢٧٢٢

Friday, December 19, 2014



آدینه ٢۸ آذر ماه ٢٧٢٢

Tuesday, December 16, 2014



سه شنبه ٢۵ آذر ماه ٢٧٢٢

Friday, December 12, 2014


آدینه ٢١ آذر ماه ٢٧٢٢

Friday, December 05, 2014



آدینه ١۴ آذر ماه ٢٧٢٢

Tuesday, December 02, 2014


سه شنبه ١١ آذر ماه ٢٧٢٢

Friday, November 28, 2014



آدینه ٧ آذر ماه ٢٧٢٢

Tuesday, November 25, 2014



سه شنبه ۴ آذر ماه ٢٧٢٢

Friday, November 21, 2014



آدینه ۳۰ آبان ماه ٢٧٢٢

Tuesday, November 18, 2014



سه شنبه ٢٧ آبان ماه ٢٧٢٢

Friday, November 14, 2014



آدینه ٢۳ آبان ماه ٢٧٢٢

Tuesday, November 11, 2014


سه شنبه ٢۰ آبان ماه ٢٧٢٢

Friday, November 07, 2014



آدینه ١۶ آبان ماه ٢٧٢٢

Tuesday, November 04, 2014



سه شنبه ١۳ آبان ماه ٢٧٢٢