Thursday, January 01, 2015



بیست و چهار ساعته برنامه های روشنگری ریشه ای را در سراسر جهان پخش میکند و صدای برنامه های آن با ماهواره در اروپا و ایران پخش میشود

دوستان داخل ایران که سرعت اینترنت پایینی دارند میتوانند برای شنیدن برنامه ها روی این لینک کلیک کنند تا بصورت رادیویی (صوتی) برنامه ها را بشنوند

Wednesday, April 16, 2014


سه شنبه ٢۶ فروردین ماه ٢٧٢٢

Saturday, April 12, 2014


آدینه ٢٢ فروردین ماه ٢٧٢٢

Tuesday, April 08, 2014


سه شنبه ١۹ فروردین ماه ٢٧٢٢

Friday, April 04, 2014


آدینه ١۵ فروردین ماه ٢٧٢٢

Tuesday, April 01, 2014


سه شنبه ١٢ فروردین ماه ٢٧٢٢

Friday, March 28, 2014


آدینه ۸ فروردین ماه ٢٧٢٢

Tuesday, March 25, 2014


سه شنبه ۵ فروردین ماه ٢٧٢٢

Friday, March 21, 2014


آدینه ١ فروردین ماه ٢٧٢٢

   فايل تصويری / فایل صوتی

هفت سین اسلامی و فاطمی

Tuesday, March 18, 2014


سه شنبه ٢٧ اسفند ماه ٢٧٢١

Friday, March 14, 2014


آدینه ٢۳ اسفند ماه ٢٧٢١

Tuesday, March 11, 2014


سه شنبه ٢۰ اسفند ماه ٢٧٢١

Friday, March 07, 2014


آدینه ١۶ اسفند ماه ٢٧٢١

Tuesday, March 04, 2014


سه شنبه ١۳ اسفند ماه ٢٧٢١

Friday, February 28, 2014


آدینه ۹ اسفند ماه ٢٧٢١




Wednesday, February 26, 2014


سه شنبه ۶ اسفند ماه ٢٧٢١

Friday, February 21, 2014


آدینه ٢ اسفند ماه ٢٧٢١




Tuesday, February 18, 2014


سه شنبه ٢۹ بهمن ماه ٢٧٢١




Friday, February 14, 2014

آدینه ٢۵ بهمن ماه ٢٧٢١

فايل تصويری / فایل صوتی

سریال سرزمین کهن و توهین به بختیاری ها - (دقیقه شصت و ششم)آنچه ایرانیان باید انجام دهند چیست؟


Tuesday, February 11, 2014

سه شنبه ٢٢ بهمن ماه ٢٧٢١


Friday, February 07, 2014

آدینه ١۸ بهمن ماه ٢٧٢١


Tuesday, February 04, 2014

سه شنبه ١۵ بهمن ماه ٢٧٢١


Friday, January 31, 2014

آدینه ١١ بهمن ماه ٢٧٢١


Tuesday, January 28, 2014

سه شنبه ۸ بهمن ماه ٢٧٢١


Friday, January 24, 2014

آدینه ۴ بهمن ماه ٢٧٢١


Tuesday, January 21, 2014

سه شنبه ١ بهمن ماه ٢٧٢١


Friday, January 17, 2014

آدینه ٢٧ دی ماه ٢٧٢١

فايل تصويری / فایل صوتی

ابراهیم نبوی و مصاحبه اش


Tuesday, January 14, 2014


سه شنبه ٢۴ دی ماه ٢٧٢١




Friday, January 10, 2014

آدینه ٢۰ دی ماه ٢٧٢١


Tuesday, January 07, 2014

سه شنبه ١٧ دی ماه ٢٧٢١


Friday, January 03, 2014

آدینه ١۳ دی ماه ٢٧٢١


Tuesday, December 31, 2013

سه شنبه ١۰ دی ماه ٢٧٢١


Friday, December 27, 2013

آدینه ۶ دی ماه ٢٧٢١


Tuesday, December 24, 2013

سه شنبه ۳ دی ماه ٢٧٢١


Friday, December 20, 2013

آدینه ٢۹ آذر ماه ٢٧٢١


Tuesday, December 17, 2013

سه شنبه ٢۶ آذر ماه ٢٧٢١


Friday, December 13, 2013

آدینه ٢٢ آذر ماه ٢٧٢١


Tuesday, December 10, 2013

سه شنبه ١۹ آذر ماه ٢٧٢١


Friday, December 06, 2013

آدینه ١۵ آذر ماه ٢٧٢١


Tuesday, December 03, 2013

سه شنبه ١٢ آذر ماه ٢٧٢١