Thursday, September 10, 2015



بیست و چهار ساعته برنامه های روشنگری ریشه ای را در سراسر جهان پخش میکند و صدای برنامه های آن با ماهواره در اروپا و ایران پخش میشود

دوستان داخل ایران که سرعت اینترنت پایینی دارند میتوانند برای شنیدن برنامه ها روی این لینک کلیک کنند تا بصورت رادیویی (صوتی) برنامه ها را بشنوند

Friday, August 28, 2015

آدینه ۶ شهریور ماه ٢٧٢۳

Tuesday, August 25, 2015

سه شنبه ۳ شهریور ماه ٢٧٢۳

Friday, August 21, 2015

آدینه ۳۰ مرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, August 18, 2015

سه شنبه ٢٧ مرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, August 14, 2015

آدینه ٢۳ مرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, August 11, 2015

سه شنبه ٢۰ مرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, August 07, 2015

آدینه ١۶ مرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, August 04, 2015

سه شنبه ١۳ مرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, July 31, 2015

آدینه ۹ مرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, July 28, 2015

سه شنبه ۶ مرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, July 24, 2015

آدینه ٢ مرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, July 21, 2015

سه شنبه ۳۰ تیرماه ٢٧٢۳

Friday, July 17, 2015

آدینه ٢۶ تیر ماه ٢٧٢۳

Tuesday, July 14, 2015

سه شنبه ٢۳ تیرماه ٢٧٢۳

Friday, July 10, 2015

آدینه ١۹ تیر ماه ٢٧٢۳

Tuesday, July 07, 2015

سه شنبه ١۶ تیرماه ٢٧٢۳

Friday, July 03, 2015

آدینه ١٢ تیر ماه ٢٧٢۳

Tuesday, June 30, 2015

سه شنبه ۹ تیرماه ٢٧٢۳

Friday, June 26, 2015

آدینه ۵ تیر ماه ٢٧٢۳

Tuesday, June 23, 2015

سه شنبه ٢ تیرماه ٢٧٢۳

Friday, June 19, 2015

آدینه ٢۹ خرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, June 16, 2015

سه شنبه ٢۶ خرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, June 12, 2015

آدینه ٢٢ خرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, June 09, 2015

سه شنبه ١۹ خرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, June 05, 2015

آدینه ١۵ خرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, June 02, 2015

سه شنبه ١٢ خرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, May 29, 2015

آدینه ۸ خرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, May 26, 2015

سه شنبه ۵ خرداد ماه ٢٧٢۳

Friday, May 22, 2015

آدینه ١ خرداد ماه ٢٧٢۳

Tuesday, May 19, 2015

سه شنبه ٢۹ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Friday, May 15, 2015

آدینه ٢۵ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Tuesday, May 12, 2015

سه شنبه ٢٢ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Friday, May 08, 2015

آدینه ١۸ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Tuesday, May 05, 2015

سه شنبه ١۵ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Friday, May 01, 2015

آدینه ١١ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Tuesday, April 28, 2015

سه شنبه ۸ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Friday, April 24, 2015

آدینه ۴ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Tuesday, April 21, 2015

سه شنبه ١ اردیبهشت ماه ٢٧٢۳

Friday, April 17, 2015

آدینه ٢۸ فروردین ماه ٢٧٢۳